Za čitanje dokumenata trebate imati instaliran Adobe Reader

ŠSSGZ -

ODMORKO TIJEKOM ŠKOLSKE GODINE -

ŠSSGZ -

ODBOJKA MLADIĆI SŠ *POČETAK DRUGE RAZINE - 17.11.2018.* -

ŠSSGZ -

KOŠARKA DJEVOJKE SŠ *POČETAK DRUGE RAZINE - 10.11.2018.* -

ŠSSGZ -

FUTSAL MLADIĆI SŠ *POČETAK DRUGE RAZINE - 10.11.2018.* -

ŠSSGZ -

STOLNI TENIS OŠ *POZIV ZA PRIJAVU EKIPA* -

ŠSSGZ -

STOLNI TENIS SŠ *POZIV ZA PRIJAVU EKIPA* -

ŠSSGZ -

PLIVANJE OŠ *13.12.2018.* -

ŠSSGZ -

Što je novo?
Danas
Osnovne školeFutsal Žsrijeda
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet Msrijeda
 REZULTATI 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeStolni tenis Msrijeda
 PRIJAVLJENE EKIPE 5. do 8. razreda
Osnovne školeStolni tenis Žsrijeda
 PRIJAVLJENE EKIPE 5. do 8. razreda
Srednje školeOdbojka Žsrijeda
 RASPORED - DRUGE RAZINE - PROMJENA
Srednje školeStolni tenis Msrijeda
 REZULTATI - KVALIFIKACIJA
Srednje školeStolni tenis Žsrijeda
 REZULTATI - KVALIFIKACIJA
Jučer
Osnovne školeKošarka Žutorak
 REZULTATI 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školePlivanje Mutorak
 POSEBNI PROPISNIK - ITR 5. do 8. razreda
Osnovne školePlivanje Žutorak
 POSEBNI PROPISNIK - ITR 5. do 8. razreda
Ovaj tjedan
Osnovne školeFutsal Mponedjeljak
 RASPORED 7. do 8. razreda - TREĆE RAZINE
Osnovne školeFutsal Mponedjeljak
 REZULTATI 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeKošarka Mponedjeljak
 RASPORED 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeKošarka Mponedjeljak
 REZULTATI 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeOdbojka Mponedjeljak
 RASPORED 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeOdbojka Žponedjeljak
 RASPORED 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeOdbojka Žponedjeljak
 REZULTATI 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Srednje školeFutsal Mponedjeljak
 RASPORED - DRUGE RAZINE
Srednje školeFutsal Mponedjeljak
 REZULTATI - DRUGE RAZINE
Srednje školeKošarka Mponedjeljak
 RASPORED - DRUGE RAZINE
Srednje školeKošarka Mponedjeljak
 REZULTATI - DRUGE RAZINE
Srednje školeKošarka Žponedjeljak
 RASPORED - DRUGE RAZINE
Srednje školeKošarka Žponedjeljak
 REZULTATI - DRUGE RAZINE
Srednje školeOdbojka Mponedjeljak
 RASPORED - DRUGE RAZINE
Srednje školeRukomet Mponedjeljak
 RASPORED - DRUGE RAZINE
Srednje školeRukomet Mponedjeljak
 REZULTATI - PRVE RAZINE
Srednje školeRukomet Žponedjeljak
 REZULTATI - PRVE RAZINE
Srednje školeStolni tenis Žponedjeljak
 PRIJAVLJENE EKIPE
Prošli tjedan
Osnovne školePlivanje M9. studenog 2018.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA - ITR 5. do 8. razreda
Osnovne školePlivanje M9. studenog 2018.
 PRIJAVNI OBRAZAC - ITR 5. do 8. razreda
Osnovne školePlivanje Ž9. studenog 2018.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA - ITR 5. do 8. razreda
Osnovne školePlivanje Ž9. studenog 2018.
 PRIJAVNI OBRAZAC - ITR 5. do 8. razreda
Osnovne školeStolni tenis M6. studenog 2018.
 POSEBNI PROPISNIK 5. do 8. razreda
Osnovne školeStolni tenis Ž6. studenog 2018.
 POSEBNI PROPISNIK 5. do 8. razreda
Srednje školeStolni tenis M6. studenog 2018.
 POSEBNI PROPISNIK
Srednje školeStolni tenis Ž6. studenog 2018.
 POSEBNI PROPISNIK
Prošli mjesec
Osnovne školeKošarka Ž31. listopada 2018.
 RASPORED 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeKros M31. listopada 2018.
 BILTEN - 18/19 7. do 8. razreda
Osnovne školeKros Ž31. listopada 2018.
 BILTEN - 18/19 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet M31. listopada 2018.
 RASPORED 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeRukomet Ž31. listopada 2018.
 RASPORED 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeOdbojka M30. listopada 2018.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - DRUGE RAZINE
Osnovne školeKros Ž29. listopada 2018.
 BILTEN - 18/19 4. do 6. razreda
Osnovne školeRukomet M29. listopada 2018.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - PRVE RAZINE
Osnovne školeRukomet Ž29. listopada 2018.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - PRVE RAZINE
Srednje školeOdbojka Ž29. listopada 2018.
 REZULTATI - DRUGE RAZINE
Osnovne školeKros M26. listopada 2018.
 BILTEN - 18/19 4. do 6. razreda
Osnovne školeStolni tenis M25. listopada 2018.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA 5. do 8. razreda
Osnovne školeStolni tenis Ž25. listopada 2018.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA 5. do 8. razreda
Srednje školeStolni tenis M25. listopada 2018.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA
Srednje školeStolni tenis Ž25. listopada 2018.
 POZIV ZA PRIJAVU EKIPA
Osnovne školeKošarka Ž24. listopada 2018.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - PRVE RAZINE
Srednje školeKros M24. listopada 2018.
 BILTEN - 18/19
Srednje školeKros Ž24. listopada 2018.
 BILTEN - 18/19
Osnovne školeRukomet M23. listopada 2018.
 POSEBNI PROPISNIK 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet M23. listopada 2018.
 SUSTAV NATJECANJA 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet Ž23. listopada 2018.
 POSEBNI PROPISNIK 7. do 8. razreda
Srednje školeRukomet M23. listopada 2018.
 POSEBNI PROPISNIK
Srednje školeRukomet Ž23. listopada 2018.
 POSEBNI PROPISNIK
Osnovne školeKošarka M22. listopada 2018.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - PRVE RAZINE
Osnovne školeOdbojka M22. listopada 2018.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - PRVE RAZINE
Osnovne školeOdbojka Ž22. listopada 2018.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - PRVE RAZINE
Srednje školeFutsal M22. listopada 2018.
 REZULTATI - PRVE RAZINE
Srednje školeKošarka M22. listopada 2018.
 REZULTATI - PRVE RAZINE
Srednje školeKošarka Ž22. listopada 2018.
 REZULTATI - PRVE RAZINE
Srednje školeOdbojka M22. listopada 2018.
 REZULTATI - PRVE RAZINE
Srednje školeOdbojka Ž22. listopada 2018.
 REZULTATI - PRVE RAZINE
Osnovne školeRukomet M19. listopada 2018.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet M19. listopada 2018.
 PRIJAVLJENE EKIPE 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet Ž19. listopada 2018.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet Ž19. listopada 2018.
 PRIJAVLJENE EKIPE 7. do 8. razreda
Osnovne školeRukomet Ž19. listopada 2018.
 SUSTAV NATJECANJA 7. do 8. razreda
Srednje školeRukomet M19. listopada 2018.
 PRIJAVLJENE EKIPE
Srednje školeRukomet M19. listopada 2018.
 SUSTAV NATJECANJA
Srednje školeRukomet Ž19. listopada 2018.
 PRIJAVLJENE EKIPE
Srednje školeRukomet Ž19. listopada 2018.
 SUSTAV NATJECANJA
Srednje školeRukomet M18. listopada 2018.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA
Srednje školeRukomet Ž18. listopada 2018.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA
Osnovne školeFutsal M15. listopada 2018.
 REZULTATI 7. do 8. razreda - PRVE RAZINE
Osnovne školeOdbojka M9. listopada 2018.
 POSEBNI PROPISNIK 7. do 8. razreda
Osnovne školeOdbojka Ž9. listopada 2018.
 POSEBNI PROPISNIK 7. do 8. razreda
Srednje školeOdbojka M9. listopada 2018.
 POSEBNI PROPISNIK
Srednje školeOdbojka Ž9. listopada 2018.
 POSEBNI PROPISNIK
Osnovne školeOdbojka M5. listopada 2018.
 PRIJAVLJENE EKIPE 7. do 8. razreda
Osnovne školeOdbojka M5. listopada 2018.
 SUSTAV NATJECANJA 7. do 8. razreda
Osnovne školeOdbojka Ž5. listopada 2018.
 PRIJAVLJENE EKIPE 7. do 8. razreda
Osnovne školeOdbojka Ž5. listopada 2018.
 SUSTAV NATJECANJA 7. do 8. razreda
Srednje školeOdbojka M5. listopada 2018.
 PRIJAVLJENE EKIPE
Srednje školeOdbojka M5. listopada 2018.
 SUSTAV NATJECANJA
Srednje školeOdbojka Ž5. listopada 2018.
 PRIJAVLJENE EKIPE
Srednje školeOdbojka Ž5. listopada 2018.
 SUSTAV NATJECANJA
Osnovne školeKošarka M4. listopada 2018.
 PRIJAVLJENE EKIPE 7. do 8. razreda
Osnovne školeKošarka M4. listopada 2018.
 SUSTAV NATJECANJA 7. do 8. razreda
Osnovne školeKošarka Ž4. listopada 2018.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA 7. do 8. razreda
Osnovne školeKošarka Ž4. listopada 2018.
 PRIJAVLJENE EKIPE 7. do 8. razreda
Osnovne školeKošarka Ž4. listopada 2018.
 SUSTAV NATJECANJA 7. do 8. razreda
Srednje školeKošarka M4. listopada 2018.
 PRIJAVLJENE EKIPE
Srednje školeKošarka M4. listopada 2018.
 SUSTAV NATJECANJA
Srednje školeKošarka Ž4. listopada 2018.
 PRIJAVLJENE EKIPE
Srednje školeKošarka Ž4. listopada 2018.
 SUSTAV NATJECANJA
Osnovne školeKošarka M3. listopada 2018.
 POSEBNI PROPISNIK 7. do 8. razreda
Osnovne školeKošarka Ž3. listopada 2018.
 POSEBNI PROPISNIK 7. do 8. razreda
Srednje školeAtletika M3. listopada 2018.
 REZULTATI 18/19 - I. KOLO
Srednje školeKošarka M3. listopada 2018.
 POSEBNI PROPISNIK
Srednje školeKošarka Ž3. listopada 2018.
 POSEBNI PROPISNIK
Starije od dva mjeseca
Osnovne školeAtletika M28. rujna 2018.
 REZULTATI 18/19 7. do 8. razreda - I. KOLO
Srednje školeAtletika Ž26. rujna 2018.
 REZULTATI 18/19 - I. KOLO
Osnovne školeKošarka M25. rujna 2018.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA 7. do 8. razreda
Osnovne školeOdbojka M25. rujna 2018.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA 7. do 8. razreda
Osnovne školeOdbojka Ž25. rujna 2018.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA 7. do 8. razreda
Srednje školeKošarka M25. rujna 2018.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA
Srednje školeKošarka Ž25. rujna 2018.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA
Srednje školeOdbojka M25. rujna 2018.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA
Srednje školeOdbojka Ž25. rujna 2018.
 EKIPE DRUGE RAZINE NATJECANJA
Osnovne školeAtletika Ž21. rujna 2018.
 REZULTATI 18/19 7. do 8. razreda - I. KOLO
Osnovne školeFutsal M21. rujna 2018.
 PRIJAVLJENE EKIPE 7. do 8. razreda
Osnovne školeFutsal M21. rujna 2018.
 SUSTAV NATJECANJA 7. do 8. razreda
Srednje školeAtletika M21. rujna 2018.
 POSEBNI PROPISNIK
Srednje školeFutsal M21. rujna 2018.
 PRIJAVLJENE EKIPE
Srednje školeFutsal M21. rujna 2018.
 SUSTAV NATJECANJA
DokumentiPropisnici i pravilnici 19. rujna 2018.
 DISCIPLINSKI PRAVILNIK 2018./2019.
DokumentiPropisnici i pravilnici 19. rujna 2018.
 OPĆI PROPISNIK 2018./2019.
DokumentiPropisnici i pravilnici 19. rujna 2018.
 PRAVILA OBAVLJANJA DUŽNOSTI VODITELJA 2018./2019.
Osnovne školeAtletika M18. rujna 2018.
 POSEBNI PROPISNIK 7. do 8. razreda