Proba
BUKOVAC voditeljica ANĐELKA BRAJKOVIĆ
Proba
OŠ A. B. ŠIMIĆA voditeljica VESNA RIZNIĆ
Proba
OŠ A. KOVAČIĆ voditelj ZDRAVKO ZUKOLO
Proba
OŠ A. ŠENOE voditeljica MAJA FLEGO OSTOVIĆA
Proba
OŠ A.G. MATOŠA voditeljica TATAJANA PEČINA
Proba
OŠ B. RADIĆ voditeljica NATALIJA RADANOVIĆ
Proba
OŠ B.J. JELAČIĆA voditelj ŽELJKO PAVLIĆ
Proba
OŠ C. NASELJE voditelj ĐORĐE SPASIĆ
Proba
OŠ ČUČERJE voditeljica TANJA SVOBODA
Proba
OŠ D. DOMJANIĆA voditeljica ZRINKA BADOVINAC
Proba
OŠ D. KUŠLANA voditelj MARKO LASLOVIĆ
Proba
OŠ D. TADIJANOVIĆA voditelj IVAN KLJUČE
Proba
OŠ DOMINIK SAVIO voditeljica MARKO DROPULJIĆ
Proba
OŠ DR. I MERZ voditel KRISTIAN TIN AMSTRONG
Proba
OŠ F. KRSTO FRANKOPAN voditelj ŽELJKO BURCAR
Proba
OŠ G. KRKLECA voditelj ANTONIO ELIJAŠ
Proba
OŠ GRANEŠINA voditelj DRAŽEN LOZIĆ
Proba
OŠ I . MEŠTROVIĆA voditeljica HRVOJE ĐURAK
Proba
OŠ I. ANDRIĆA voditelj ZVONIMIR STOJKOVIĆ
Proba
OŠ I. CANKARA voditeljica MAGDA BUJAN
Proba
OŠ I. G. KOVAČIĆA voditelj DAMIR ŠTOKIĆ
Proba
OŠ I. KRŠNJAVOGA voditelj FILIP FRANJIĆ
Proba
OŠ I. MAŽURANIĆ voditeljica MARINA VIKIĆ LABAŠ
Proba
OŠ J .RAČIĆA voditeljica IVA RINČIĆ
Proba
OŠ J.J. STROSSMAYERA voditeljica PAVLA KLARICA
Proba
OŠ JORDANOVAC voditelj TIHOMIR BEŠKER
Proba
OŠ KUSTOŠIJA voditelj MARIO GRGIĆ
Proba
OŠ LJUBLJANICA voditelj IVAN NOVAK
Proba
OŠ M. DRŽIĆA voditelj KARLO BUTORAC
Proba
OŠ MEDEVEDGRAD voditelj GORAN FIRŠT
Proba
OŠ P. MIŠKINE voditelj GORAN NAGY
Proba
OŠ PREČKO voditelj DOMAGOJ BABOK
Proba
OŠ RAPSKA voditelj MARJAN MARANGUNIĆ
Proba
OŠ RUDEŠ voditeljica ANA MAJNARIĆ JURKOVIĆ
Proba
OŠ S.S. KRANJČEVIĆA voditeljica DUBRAVKA SKAČEJ
Proba
OŠ SREDIŠĆE voditeljica MATEJA KRNJUS
Proba
OŠ ŠPANSKO ORANICE voditeljica MARIJA MARINA BEŠLIJA
Proba
OŠ T. UJEVIĆA voditelj SILVIJE VUKUŠIĆ
Proba
OŠ TRNJANSKA voditeljica JASENKA RUNJE
Proba
OŠ VRBANI voditelj BRANKO RAZUM
Proba
ŽUTI BRIJEG voditeljica ANA BRUSAR
Proba
A. MIHANOVIĆ voditeljica TANJA SVOBODA
Proba
A. STEPINCA voditeljica ŽELJKA MILIĆ PEŠEC
Proba
B. KAŠIĆ voditeljica SANJA LINARIĆ
Proba
I. FILIPOVIĆA voditeljica INES COTA
Proba
JORDANOVAC voditelj MARTIN HUZEK
Proba
VUKOMEREC voditelj DAVOR GAGRO
Proba
OŠ G. VITEZA voditeljica IVANA VRATIĆ
Proba
OŠ T. UJEVIĆ voditeljica JASMINA VLAŠIĆ
Proba
M KRLEŽE voditelj DAMIR DŽAJA
Proba
OŠ MATE LOVRAKA voditeljica ANA KATALINIĆ ŽERJAV
Proba
OŠ KAJZERICA voditeljica EVA BILJEŠKOVIĆ
Proba
OŠ OTOK voditelj BENJAMIN MARKULAK
Proba
OŠ TITUŠA BREZOVAČKOG voditelj JOSIP GUDELJ