vijesti

ZAVRŠNICA DRŽAVNOG PRVENSTVA U KOŠARCI ZA OSNOVNE ŠKOLE - SREBRO I BRONCA

Objavljeno: 9. ožujka 2020.

Završnica Državnog prvenstva u košarci za djevojčice i dječake osnovnih škola održana je u Zadru od 06. do 08. ožujka 2020. godine.

SREBRNU MEDALJU osvojile su djevojčice OŠ Većeslava Holjevca koje su u finalu poražene od djevojčica iz Dubrovnika rezultatom 26:45.

BRONČANU MEDALJU osvojili su dječaci OŠ Savski gaj koji su u polufinalu poraženi od kasnijih Državnih pravaka OŠ Bartula Kašića iz Zadra rezultatom 31:50 te su u brobi za treće mjesto pobjedili dječake iz Križevaca rezultatom 67:30.

PETA MJESTA osvojile su djevojčice OŠ Pavleka Miškine koje su u četvrtfinalu poražene od OŠ Većeslava Holjeva i dječaci OŠ Mladost koji su u četvrtfinalu poraženi od ekipe iz Šibenika.

Bilten završnice Državnog prvenstva u košarci za osnovne škole dostupan je OVDJE.