vijesti

ZAGREBAŠI SE IZ PULE VRAĆAJU SA DVA ZLATA, DVA SREBRA I BRONCOM

Objavljeno: 12. travnja 2024.

U četvrtak, 11. travnja i petak, 12. travnja u Puli je održana završnica Prvenstva Grada Zagreba u atletici za djevojčice i dječake 7. - 8. razreda osnovnih škola te za djevojke i mladiće srednjih škola. 


Na završnici su nastupile po 22 ekipe u konkurenciji djevojčica, dječaka i mladića dok je u konkrenciji djevojaka nastupila 21 ekipa, a rezultati zagrebačkih škola su sljedeći:


DJEVOJČICE: 

2.MJESTO: OŠ MEDVEDGRAD (Sastav ekipe: Anja Parlov, Zita Seleši, Dorotea Jesih, Vita Štetić, Marika Tomić, Filipa Barun, Zara Žagar, Franka Barun, Morgan Belko, Rebeka Filipanmentor/voditelj: Goran Firšt)



8.MJESTO: OŠ OTOK (Sastav ekipe: Patricija Potnar, Eva Šteković Šutić, Nina Graljuk, Ita Erceg, Maja Kunac, Frida Lončar, Nika Šnajder, Klara Marić, Korina Rajković, Laura Mijatović, mentor/voditelj: Željka Mešić)


DJEČACI: 

3.MJESTO: OŠ PREČKO (Sastav ekipe: Ivan Barišić, Mislav Bolanča, Karlo Bošnjak, Luka Komar, Ivan Filipović, Petar Habek, Gabrijel Jelen, Jakov Prskalo, Leon Sušanj, Toma Šiljegmentor: Danijel Muić, voditelj: Branko Lepoglavec Čiček)


6.MJESTO: OŠ MALEŠNICA (Sastav ekipe: Lovro Ikica, Jan Dupelj, Nikša Budiša, Mate Matić, Leonardo Obradović, Frane Verović, Matija Vranić, Ivan Šesto, Marko Šustek, Mihael Knez,  mentor: Lili Ovčarić, voditelj: Luka Vrljić)

DJEVOJKE: 

1.MJESTO: PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA (Sastav ekipe: Mia Perlić, Lucija Novak, Vita Barbić, Josipa Klišanin, Kaja Košutić, Elena Tomić, Dora Brzović, Paula Plepelić, Dora Bušić, Anja Kavićmentor/voditelj: Ivan Klanac)



2.MJESTO: GIMNAZIJA TITUŠA BREZOVAČKOG (Sastav ekipe: Mika Široki, Klara Kapac, Hana Perković, Olenka Tomić, Ema Mazzocco, Iva Sušac, Ana Rogić, Ema Julija Novak, Petra Lalić, Brigita Kardum, mentor/voditelj: Vesna Vdović Filaković)



MLADIĆI: 

1.MJESTO: GIMNAZIJA LUCIJANA VRANJANINA (Sastav ekipe: Dominik Jezernik, Bartol Belošević, Antonio Blažić, Teo Mahović, Duje Dodig, Marko Vujica, Erik Lacić, Mark Vusić, Niko Šušić, Vito Šušić, mentor/voditelj: Nikolina Anić)



6.MJESTO: XIII.GIMNAZIJA (Sastav ekipe: Matej Horvat, Borna Gašparić, Jakša Ivan Kljak, Luka Vig, Tin Došen, Jakov Matić, Jakov Celegin, Tin Grčević, Roko Vig, Jan Matko, Viktor Petrić, Zvonimir Kujundžićmentor/voditelj: Tomislav Kramarić)


Rezultati natjecanja dostupni su na sljedećoj poveznici.


Čestitamoooooooo!