vijesti

DVOSTRUKI NASLOV ZA PRIRODOSLOVNU ŠKOLU VLADIMIRA PRELOGA

Objavljeno: 29. travnja 2024.

Završnica Državnog prvenstva u odbojci održana je u Poreču i to od 22. do 24. travnja za osnovne škole te od 24. do 26. travnja za srednje škole. 


Predstavnici Grada Zagreba ostvarili su sljedeće rezultate:


DJEVOJČICE: 


5.MJESTO: OŠ KAJZERICA (Sastav ekipe: Mia Smoljan, Lara Smoljan, Iva Ćosić, Iris Orešković, Leona Kastmuller, Sara Gulin, Amarie Matijević, Laura Milaković, Marta Dobrinić, Marta Petričić, Ema Glavinićmentor: Wanda Haber Zelanto, voditelj: Eva Bilješković)



5.MJESTO: OŠ TITUŠA BREZOVAČKOG (Sastav ekipe: Katja Vučer, Petra Vorgić, Meri Majerič, Pia Osmanović Zeljković, Ana Živković, Lorena Ivanković, Ema Duvnjak, Nika Duvnjak, Andrea Miličević, Tena Leko, Lena Klepić, Karmen Milinamentor/voditelj: Josip Gudelj)


DJEČACI: 


1.MJESTO: OŠ MARINA DRŽIĆA (Sastav ekipe: Ante Bagarić, Dejan Bakić, Damjan Cvitanović, Sven Eder, Andrej Ilić, Robert Jakić, Jakov Lokas, Mateo Medvidović, Marin Menićanin, Jakov Rosandić, Šimun Rosandić, Patrick Petričecmentor/voditelj: Karlo Butorac)

9.MJESTO: OŠ BARTOLA KAŠIĆA (Sastav ekipe: Leon Badurina, Luka Radoš, Noa Antonović, Niko Čarapina, Luka Cvitaš, Josip Vukojević, Petar Kelec, Leo Samardžija, Noa Samardžija, Niko Subotičanec, Grga Kuštrak, Dan Šarić, mentor/voditelj: Sanja Linarić)

DJEVOJKE: 


1.MJESTO: PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA (Sastav ekipe: Ana Mlinarić, Kala Glavaš, Lorena Marija Sesar, Anja Boršić, Iva Perić, Lena Jakopčević, Marija Piškor, Zara Kovač, Blanka Šimović, Nina Srhoj, Tara Perhat, Dora Debeljak, mentor/voditelj: Ana Dragojević)



4.MJESTO: GIMNAZIJA TITUŠA BREZOVAČKOG (Sastav ekipe: Lucija Tomljanović, Lara Dervoz, Paula Brtičević, Tara Kčira, Tara Sedlar, Sara Straža, Mara Majić, Lucija Sorić, Franka Pernar, Lara Mišetić, Ema Koštek, Laura Kesar, mentor: Ljiljanka Kordić, voditelj: Nika Novak Stanko)

MLADIĆI: 


1.MJESTO: PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA (Sastav ekipe: Oliver Škorić Budimir, Toni Mišura, Jakov Šitum, Grga Šelendić, David Percela, Ivan Kovačević, Toma Štokić, Jakov Bulić, Patrik Martinovski, Roko Krejči,  mentor: Irena Maros, voditelj: Ante Mišura)



4.MJESTO: I.GIMNAZIJA (Sastav ekipe: Jakov Troje, Arno Jurlina, Alan Kaplan, Niko Hunski, Jakov Jurac, Ivan Nimac, Bartol Crnjak, Ivan Telebar, Patrik Paradžik, Roko Škalko, Roko Bugarija, mentor/voditelj: Meri Matušan)


MLADIĆI: 


1.MJESTO: PRIRODOSLOVNA ŠKOLA VLADIMIRA PRELOGA (Sastav ekipe: Oliver Škorić Budimir, Toni Mišura, Jakov Šitum, Grga Šelendić, David Percela, Ivan Kovačević, Toma Štokić, Jakov Bulić, Patrik Martinovski, Roko Krejči,  mentor: Irena Maros, voditelj: Ante Mišura)



4.MJESTO: I.GIMNAZIJA (Sastav ekipe: Jakov Troje, Arno Jurlina, Alan Kaplan, Niko Hunski, Jakov Jurac, Ivan Nimac, Bartol Crnjak, Ivan Telebar, Patrik Paradžik, Roko Škalko, Roko Bugarija, mentor/voditelj: Meri Matušan)


NAGRADE ZA NAJBOLJE IGRAČE PRVENSTVA DOBILI SU LORENA MARIJA SESAR iz Prirodoslovne škole Vladimira Preloga i PATRICK PETRIČEC iz OŠ Marina Držića.





Svi rezultati dostupni su na mrežnoj stranici HŠSS-a