Što je novo
futsal m / srijeda, 8. svibnja
Polufinale / 11:20 sati
oš savski gaj
oš kajzerica
futsal m / srijeda, 8. svibnja
Polufinale / Uživo
oš nikole tesle
oš d. trstenjaka
futsal m / srijeda, 8. svibnja
Polufinale / 11:20 sati
oš savski gaj
oš kajzerica
futsal m / srijeda, 8. svibnja
Polufinale / 13:20 sati
oš nikole tesle
oš d. trstenjaka
futsal m / srijeda, 8. svibnja
Polufinale / 11:20 sati
oš savski gaj
oš kajzerica
futsal m / srijeda, 8. svibnja
Polufinale / 13:20 sati
oš nikole tesle
oš d. trstenjaka
futsal m / srijeda, 8. svibnja
Polufinale / 11:20 sati
oš savski gaj
oš kajzerica
futsal m / srijeda, 8. svibnja
Polufinale / 13:20 sati
oš nikole tesle
oš d. trstenjaka
FUTSAL 4. - 6. - ZAVRŠNICA
FUTSAL DJEVOJČICE 46
ODBOJKA NA PIJESKU - DJEVOJKE
ODBOJKA NA PIJESKU - MLADIĆI
ATLETIKA - DJEVOJČICE 4. - 6.
KOŠARKA SŠ - DRŽAVNO PRVENSTVO
MALA ODBOJKA 4. - 6. - ZAVRŠNICA
STRELJAŠTVO - DJEVOJČICE
STRELJAŠTVO - DJEČACI
ATLETIKA - DJEČACI 4. - 6.
MINI NOGOMET - ZAVRŠNICA
MINI NOGOMET - DJEVOJČICE
ODMORKO PROLJEĆE 2024.
ODMORKO ZIMA 19. - 23.2.
MINI NOGOMET - DJEČACI
KOŠARKA DJEVOJČICE 46
RUKOMET SŠ - ZAVRŠNICA
RUKOMET OŠ - ZAVRŠNICA
MALA ODBOJKA DJEČACI 46
RUKOMET DJEVOJČICE 46
RUKOMET DJEČACI 46
KOŠARKA OŠ - ZAVRŠNICA
KOŠARKA SŠ - ZAVRŠNICA
KOŠARKA DJEČACI 46
GRANIČAR - ZAVRŠNICA
FUTSAL OŠ I SŠ - ZAVRŠNICA
ODBOJKA OŠ I SŠ - ZAVRŠNICA
FUTSAL DJEČACI 46
MALA ODBOJKA - DJEVOJČICE 4. - 6.
KUGLANJE
SKIJANJE - DJEVOJKE
SKIJANJE - MLADIĆI
SKIJANJE - DJEČACI
SKIJANJE - DJEVOJČICE
STOLNI TENIS - DJEVOJKE
STOLNI TENIS - MLADIĆI
STOLNI TENIS - DJEVOJČICE
GRANIČAR
STOLNI TENIS - DJEČACI
FUTSAL - EKIPE DJEVOJAKA
SPORTSKI PLES
SPORTSKI PLES - EKIPE SŠ
SPORTSKI PLES - EKIPE OŠ
FUTSAL 78Ž
HAKL 3X3 2024.
ODMORKO ZIMA 27.12. - 5.1.
RUKOMET 78Ž
RUKOMET 78M
GIMNASTIKA - DJEVOJČICE
GIMNASTIKA - DJEČACI
ODBOJKA DJEČACI 78
ODMORKO TIJEKOM ŠKOLSKE GODINE
HRVANJE - DJEČACI
HRVANJE - DJEVOJČICE
TAEKWONDO - DJEVOJČICE
TAEKWONDO - DJEČACI
RUKOMET - EKIPE DJEVOJAKA
VESLANJE - MLADIĆI
VESLANJE - MJEŠOVITO SREDNJE ŠKOLE
VESLANJE - DJEVOJKE
VESLANJE - MJEŠOVITO OSNOVNE ŠKOLE
VESLANJE - DJEVOJČICE
VESLANJE - DJEČACI
JUDO - DJEČACI
JUDO - DJEVOJČICE
BADMINTON - DJEVOJČICE
BADMINTON - DJEČACI
BADMINTON - MLADIĆI
BADMINTON - DJEVOJKE
KOŠARKA - DJEVOJČICE 7. - 8.
PLIVANJE - DJEVOJČICE
ŠAH - DJEČACI
ŠAH - DJEVOJČICE
ODBOJKA - DJEVOJČICE 7. - 8.
KROS - DJEČACI 4. - 6.
KROS - DJEVOJČICE 4. - 6.
KROS - NATJECANJE
KROS - DJEVOJČICE 7. - 8.
KROS - DJEČACI 7. - 8.
VJEŽBAONICA RAD U ODJELJENJIMA 2023./2024.
USŠ RAD U ODJELJENJIMA 2023./2024.
USŠ ODJELJENJA 2023./2024.
KROS - DJEVOJKE
KROS - MLADIĆI
ŠAH - SREDNJE ŠKOLE
RUKOMET - EKIPE MLADIĆA
PLIVANJE - SREDNJE ŠKOLE
PLIVANJE - DJEVOJKE
PLIVANJE - MLADIĆI
KOŠARKA -DJEČACI 7. - 8.
ŠAH - MLADIĆI
ŠAH - DJEVOJKE
ODBOJKA - EKIPE DJEVOJAKA
ODBOJKA - EKIPE MLADIĆA
KOŠARKA - EKIPE DJEVOJAKA
PLIVANJE - NATJECANJE DJEČACI
PLIVANJE - EKIPA DJEČAKA
FUTSAL -DJEČACI 7. - 8.
KOŠARKA - EKIPE MLADIĆA
ATLETIKA - NATJECANJE DJEČACI 7. - 8.
ATLETIKA - EKIPE DJEČAKA 7.-8.
ATLETIKA - EKIPE MLADIĆA
ATLETIKA - NATJECANJE MLADIĆI
EUROPSKI TJEDAN SPORTA
FUTSAL - EKIPE MLADIĆA
ATLETIKA - NATJECANJE DJEVOJKE
ATLETIKA - EKIPE DJEVOJAKA
ATLETIKA - NATJECANJE DJEVOJČICE 7. - 8.
ATLETIKA - EKIPE DJEVOJČICE 7. - 8.
3.BICIKLIJADA ŠSSGZ-a
ODMORKO LJETO 2023.
ODBOJKA NA PIJESKU - DJEČACI
ODBOJKA NA PIJESKU - DJEVOJČICE
ODBOJKA NA PIJESKU - DJEVOJKE
ODBOJKA NA PIJESKU - MLADIĆI
KOŠARKA - DJEČACI - ZAVRŠNICA
KOŠARKA - DJEVOJČICE - ZAVRŠNICA
RUKOMET - DJEČACI - ZAVRŠNICA
RUKOMET - DJEVOJČICE - ZAVRŠNICA
MALA ODBOJKA - DJEČACI - ZAVRŠNICA
MALA ODBOJKA - DJEVOJČICE - ZAVRŠNICA
FUTSAL - DJEČACI - ZAVRŠNICA
FUTSAL - DJEVOJČICE - ZAVRŠNICA
ATLETIKA - DJEVOJČICE 4. - 6.
ATLETIKA - DJEČACI 4. - 6.
POLUZAVRŠNICA DP-a - FUTSAL - DJEČACI 5. - 6.
PLESNI NASTUPI - ZG DAN
KOŠARKA - DJEČACI - ZG DAN
KOŠARKA - DJEVOJČICE - ZG DAN
FUTSAL - DJEČACI - ZG DAN
STRELJAŠTVO - DJEVOJČICE
STRELJAŠTVO - DJEČACI
ODMORKO NA SLJEMENU
KOŠARKA - MLADIĆI - ZG DAN
FUTSAL - MLADIĆI - ZG DAN
KUGLANJE - OSNOVNE ŠKOLE
RUKOMET - DJEČACI - ZG DAN
RUKOMET - DJEVOJČICE - ZG DAN
ODBOJKA - DJEVOJČICE - ZG DAN
ODBOJKA - DJEČACI - ZG DAN
KOŠARKA - DJEVOJKE - ZG DAN
FUTSAL - DJEVOJČICE - ZG DAN
FUTSAL - DJEVOJKE - ZG DAN
MINI NOGOMET - DJEVOJČICE
FUTSAL - DJEVOJČICE 4. - 6.
ODBOJKA - DJEVOJKE - ZG DAN
ODBOJKA - MLADIĆI - ZG DAN
GRANIČAR - ZG DAN
ODMORKO PROLJEĆE 2023.
RUKOMET - MLADIĆI - ZG DAN
RUKOMET - DJEVOJKE - ZG DAN
MINI NOGOMET - DJEČACI
STOLNI TENIS - DJEVOJČICE
STOLNI TENIS - DJEČACI
STOLNI TENIS - MLADIĆI
STOLNI TENIS - DJEVOJKE
RUKOMET - DJEČACI 4. - 6.
RUKOMET - DJEVOJČICE 4. - 6.
MALA ODBOJKA - DJEVOJČICE 4. - 6.
SKIJANJE - MLADIĆI
SKIJANJE - DJEVOJKE
SKIJANJE - DJEVOJČICE
SKIJANJE - DJEČACI
KOŠARKA - DJEVOJČICE 4. - 6.
KOŠARKA - DJEČACI 4. - 6.
FUTSAL - DJEČACI 4. - 6.
GRANIČAR - EKIPE
SPORTSKI PLES - SREDNJE ŠKOLE
SPORTSKI PLES - OSNOVNE ŠKOLE
FUTSAL - EKIPE DJEVOJAKA
ODMORKO ZIMA 2023.
PLIVANJE DJEČACI - NATJECANJE II.DIO
PLIVANJE DJEČACI - NATJECANJE I.DIO
TAEKWONDO - DJEVOJČICE
FUTSAL - DJEVOJČICE 7. - 8.
HRVANJE - DJEČACI
HRVANJE - DJEVOJČICE
RAD U ODJELJENJIMA
RAD U ODJELJENJIMA
TAEKWONDO - DJEVOJČICE
TAEKWONDO - DJEČACI
PLIVANJE - SREDNJE ŠKOLE - II.DIO
PLIVANJE - SREDNJE ŠKOLE - I.DIO
PLIVANJE - EKIPE DJEČAKA
RUKOMET - DJEVOJČICE 7. - 8.
PLIVANJE - NATJECANJE DJEVOJČICE
PLIVANJE - EKIPE MLADIĆA
PLIVANJE - EKIPE DJEVOJAKA
KROS - 5. - 6. RAZREDI
PLIVANJE - EKIPE DJEVOJČICA
RUKOMET - DJEČACI 7. - 8.
KROS - 7. - 8. RAZREDI - II.DIO
KROS - 7. - 8. RAZREDI - I.DIO
RUKOMET - EKIPE DJEVOJAKA
KROS - SREDNJE ŠKOLE
ODBOJKA - EKIPE DJEČAKA 7. - 8.
BADMINTON - DJEVOJKE
BADMINTON - MLADIĆI
BADMINTON - DJEVOJČICE
BADMINTON - DJEČACI
ODMORKO TIJEKOM ŠKOLSKE GODINE
ŠAH - MLADIĆI
ŠAH - DJEVOJKE
ODBOJKA - EKIPE DJEVOJČICE 7. - 8.
ATLETIKA - NATJECANJE DJEVOJKE - II.DIO
ATLETIKA - NATJECANJE DJEVOJKE - I.DIO
KROS - DJEVOJČICE 7. - 8.
KROS - EKIPE DJEČAKA 7. - 8.
KROS - EKIPE DJEVOJČICA 4. - 6.
KROS - EKIPE DJEČAKA 4. - 6.
KROS - EKIPE DJEVOJAKA
KROS - EKIPE MLADIĆA
ATLETIKA - NATJECANJE DJEVOJČICE 7. - 8. - II.DIO
ATLETIKA - NATJECANJE DJEVOJČICE 7. - 8. - I.DIO
ATLETIKA - NATJECANJE DJEČACI 7. - 8. - II.DIO
ATLETIKA - NATJECANJE DJEČACI 7. - 8. - I.DIO
ATLETIKA - NATJECANJE MLADIĆI SŠ 2. DIO
RUKOMET - EKIPE MLADIĆA
ODBOJKA - EKIPE DJEVOJAKA
KOŠARKA - EKIPE DJEČAKA 7. - 8.
KOŠARKA - EKIPE DJEVOJČICE 7. - 8.
JUDO - DJEČACI
JUDO - DJEVOJČICE
ODBOJKA - EKIPE MLADIĆA
KOŠARKA - EKIPE MLADIĆA
KOŠARKA - EKIPE DJEVOJAKA
ŠAH - EKIPE DJEVOJČICA
ŠAH - EKIPE DJEČAKA
ATLETIKA - NATJECANJE MLADIĆI 1. DIO
ATLETIKA - EKIPE DJEVOJČICE 7. - 8.
ATLETIKA - EKIPE DJEVOJAKA
ATLETIKA - EKIPE DJEČAKA 7. - 8.
ATLETIKA - EKIPE MLADIĆA
FUTSAL - EKIPE DJEČAKA 7. - 8.
FUTSAL - EKIPE MLADIĆA
BICIKLIJADA - PRVI DIO
ODMORKO LJETO 2022.
ODBOJKA NA PIJESKU - MLADIĆI
ODBOJKA NA PIJESKU - DJEVOJKE
ODBOJKA NA PIJESKU - DJEVOJČICE
ODBOJKA NA PIJESKU - DJEČACI
MALA ODBOJKA - EKIPE DJEČAKA 4. - 6.
ODMORKO NA SLJEMENU 2022.
ATLETIKA - NATJECANJE DJEČACI 4. - 6.
ATLETIKA 4. - 6. - EKIPE DJEČAKA
ATLETIKA - NATJECANJE DJEVOJČICE 4. - 6.
ATLETIKA 4. - 6. - EKIPE DJEVOJČICA
KUGLANJE
ATLETIKA 2. KOLO - NATJECANJE MLADIĆI SŠ
ATLETIKA 2. KOLO - NATJECANJE DJEVOJKE SŠ
ATLETIKA 2. KOLO - NATJECANJE DJEVOJČICE 7. - 8.
ATLETIKA 2. KOLO - NATJECANJE DJEČACI 7. - 8.
FINALE ODBOJKA - DJEVOJČICE 7. - 8.
FINALE ODBOJKA - DJEČACI 7. - 8.
ODMORKO PROLJEĆE 2022.
ATLETIKA 2. KOLO - EKIPE MLADIĆA
MINI NOGOMET - EKIPE DJEČAKA
ATLETIKA 2. KOLO - EKIPE DJEVOJČICA 7. - 8.
ATLETIKA 2. KOLO - EKIPE DJEVOJAKA
FUTSAL - DJEVOJČICE 4. - 6.
RUKOMET - DJEVOJČICE 4. - 6.
RUKOMET - DJEČACI 4. - 6.
ATLETIKA 2. KOLO - EKIPE DJEČAKA 7. - 8.
FINALE RUKOMET - MLADIĆI
FINALE RUKOMET - DJEVOJKE
FINALE RUKOMET - DJEČACI 7. - 8.
FINALE RUKOMET - DJEVOJČICE 7. - 8.
KOŠARKA - EKIPA DJEVOJČICA 4. - 6.
STOLNI TENIS - EKIPE DJEČAKA
STOLNI TENIS - EKIPE DJEVOJČICA
STOLNI TENIS - EKIPE DJEVOJAKA
GRANIČAR - EKIPE
STOLNI TENIS - EKIPE MLADIĆA
FINALE FUTSAL - DJEČACI 7. - 8.
FINALE FUTSAL - DJEVOJČICE 7. - 8.
FINALE FUTSAL - DJEVOJKE
FINALE FUTSAL - MLADIĆI
FUTSAL - EKIPA DJEČAKA 4-6
MALA ODBOJKA - EKIPA DJEVOJČICA 4-6
RUKOMET - EKIPE DJEVOJČICA
RUKOMET - EKIPE DJEČAKA
FINALE KOŠARKA - MLADIĆI
FINALE KOŠARKA - DJEČACI 7. - 8.
FINALE KOŠARKA - DJEVOJKE
FINALE KOŠARKA - DJEVOJČICE 7. - 8.
ODMORKO
SPORTSKI PLES - EKIPE SŠ
SPORTSKI PLES - EKIPE OŠ
HRVANJE - EKIPE DJEČAKA
HRVANJE - EKIPE DJEVOJČICA
SKIJANJE - EKIPE MLADIĆA
SKIJANJE - EKIPE DJEVOJAKA
SKIJANJE - EKIPA DJEVOJČICA
SKIJANJE - EKIPA DJEČAKA
ODBOJKA - EKIPE DJEČAKA 7. - 8.
RUKOMET - EKIPE DJEVOJAKA
RUKOMET - EKIPE MLADIĆA
ODBOJKA - EKIPE MLADIĆA
ODBOJKA - EKIPE DJEVOJČICA 7. - 8.
ODBOJKA - EKIPE DJEVOJAKA
ODMORKO ZIMA 2022.
FUTSAL - EKIPE DJEVOJČICA 7. - 8.
KOŠARKA - EKIPE DJEVOJČICA 7. - 8.
ŠAH - MLADIĆI
ŠAH - DJEVOJKE
FUTSAL - EKIPE DJEVOJAKA
KOŠARKA - EKIPE DJEVOJAKA
PLIVANJE - DJEVOJČICE
KOŠARKA - EKIPE DJEČAKA 7. - 8.
PLIVANJE - MLADIĆI
PLIVANJE - DJEVOJKE
ŠAH - EKIPE DJEČAKA
ŠAH - EKIPE DJEVOJČICA
PLIVANJE - DJEČACI
JUDO DJEVOJČICE
JUDO DJEČACI
BADMINTON - NATJECANJE OŠ
BADMINTON - NATJECANJE SŠ
BADMINTON - EKIPE MLADIĆA
BADMINTON - EKIPE DJEVOJAKA
BADMINTON - EKIPE DJEVOJČICA
BADMINTON - EKIPE DJEČAKA
KROS - EKIPE DJEVOJČICE 7.-8.
KROS - EKIPE DJEČACI 7.-8.
KROS - EKIPE DJEVOČICE 4.-6.
KROS - EKIPE DJEČACI 4.-6.
KOŠARKA - EKIPE MLADIĆA
ODMORKO TIJEKOM ŠKOLSKE GODINE
KROS - EKIPE DJEVOJAKA
KROS - EKIPE MLADIĆA
ATLETIKA 1. KOLO - NATJECANJE DJEČACI 7. - 8.
ATLETIKA 1. KOLO - EKIPE DJEČAKA 7. - 8.
ATLETIKA 1. KOLO - NATJECANJE MLADIĆA SŠ
FUTSAL - EKIPE DJEČAKA 7. - 8.
FUTSAL - EKIPE MLADIĆA
ATLETIKA 1. KOLO - EKIPE MLADIĆA SŠ
ATLETIKA 1. KOLO - NATJECANJE DJEVOJKE SŠ
ATLETIKA 1. KOLO - EKIPE DJEVOJAKA SŠ
BICIKLIJADA
ATLETIKA 1. KOLO - NATJECANJE DJEVOJČICE 7. - 8.
ATLETIKA 1. KOLO - EKIPE DJEVOJČICA 7. - 8.
OTVORENJE EUROPSKOG TJEDNA SPORTA
ODMORKO LJETO 2021.
ODMORKO NA SLJEMENU
ODMORKO PROLJEĆE 2021.
BICIKLOM U ŠKOLU
ODMORKO TIJEKOM ŠKOLSKE GODINE
ODMORKO LJETO 2020.
STOLNI TENIS - EKIPE DJEČAKA
STOLNI TENIS - EKIPE DJEVOJČICA
STOLNI TENIS - EKIPE DJEVOJAKA
STOLNI TENIS - EKIPE MLADIĆA
RUKOMET - EKIPA DJEVOJČICA 4-6
RUKOMET - EKIPA DJEČAKA 4-6
FUTSAL - EKIPA DJEČAKA 4-6
PLIVANJE - EKIPE DJEVOJČICA
PLIVANJE - EKIPE DJEČAKA
ZAVRŠNICA KOŠARKA - SŠ
MALA ODBOJKA - EKIPA DJEVOJČICA 4-6
ZAVRŠNICA KOŠARKA - OŠ
SKIJANJE - EKIPE DJEČACI
SKIJANJE - EKIPE DJEVOJČICA
GRANIČAR - EKIPE
SKIJANJE - EKIPE DJEVOJAKA
FUTSAL - EKIPE DJEVOJAKA
SKIJANJE - EKIPE MLADIĆA
KOŠARKA - EKIPA DJEČAKA 4-6
JUDO - EKIPE DJEČAKA
JUDO - EKIPE DJEVOJČICA
FUTSAL - EKIPE DJEVOJČICA
KOŠARKA - EKIPE DJEVOJČICA
KROS - EKIPE MLADIĆA
KROS - EKIPE DJEVOJAKA
KOŠARKA - EKIPE DJEVOJAKA
ZIMA 2020.
ATLETIKA - EKIPE MLADIĆI
ATLETIKA - EKIPE DJEVOJAKA
RUKOMET - EKIPE DJEVOJAKA
RUKOMET - EKIPE MLADIĆI
ODBOJKA - EKIPE DJEVOJAKA
ODBOJKA - EKIPE MLADIĆI
RUKOMET - EKIPE DJEČAKA
RUKOMET - EKIPE DJEVOJČICA
ODBOJKA - EKIPE DJEČAKA
ODBOJKA - EKIPE DJEVOJČICA
PLIVANJE - NATJECANJE
FUTSAL - EKIPE MLADIĆA
ŠAH - EKIPE DJEČAKA
ŠAH - EKIPE DJEVOJČICA
PLIVANJE - EKIPE
PLIVANJE - NATJECANJE
BADMINTON - EKIPE DJEVOJČICA
KOŠARKA - EKIPE DJEČAKA
FUTSAL - EKIPE DJEČAKA
ATLETIKA - EKIPE DJEVOJČICE
ATLETIKA - EKIPE DJEČAKA
SLOBODNO KLIZANJE
BADMINTON - EKIPE DJEČAKA
KOŠARKA - EKIPE MLADIĆA
BADMINTON - EKIPE DJEVOJAKA
BADMINTON - EKIPE MLADIĆA
KROS
ZAVRŠNICA U SPORTSKIM IGRAMA ZA 4. - 6. RAZREDE
ZAVRŠNICA U KOŠARCI I RUKOMETU, 27.3.2024.
ŠSN REPORTAŽA - GRANIČAR
ZAVRŠNICA U ODBOJCI I FUTSALU, 20.3.2024.
ŠSN REPORTAŽA - KUGLANJE
ŠSN REPORTAŽA - STOLNI TENIS
ŠSN REPORTAŽA - SPORTSKI PLES
ŠSN REPORTAŽA - HRVANJE OSNOVNIH ŠKOLA
ODMORKO TŠG - SLOBODNO KLIZANJE
ŠSN REPORTAŽA - ŠAH SREDNJE ŠKOLE
ŠSN REPORTAŽA - PLIVANJE SREDNJE ŠKOLE
ŠSN REPORTAŽA - ATLETIKA DJEČACI 7. - 8. RAZREDA
ŠSN REPORTAŽA - EUROPSKI TJEDAN SPORTA
ŠSN REPORTAŽA - ATLETIKA DJEVOJČICE 7. - 8. RAZRED
ŠSN - ZGOMBAČ - NAJAVA 9. BROJA
ŠSN REPORTAŽA - PLIVANJE - ODMORKO LJETO 2023.
ŠSN REPORTAŽA - ZGOMBAONICA
ŠSN REPORTAŽA - TENIS - ODMORKO LJETO 2023.
ŠSN - ZGOMBAČ - NAJAVA 7. BROJA
ŠSN - 1.PODCAST - NAJAVA
ZG DAN ŠKOLSKOG SPORTA - TEREN 1
ZG DAN ŠKOLSKOG SPORTA - TEREN 2
ŠSN REPORTAŽA - PLIVANJE DJEČACI
2. ZG DAN ŠKOLSKOG SPORTA
ŠSN REPORTAŽA - PLIVANJE DJEVOJČICE
ŠSN - ZGOMBAČ - NAJAVA 5. BROJA
ŠSN REPORTAŽA - ATLETIKA DJEVOJČICA 7. - 8. RAZRED
ŠSN REPORTAŽA - ATLETIKA DJEČACI 7. - 8. RAZREDA O
ŠSN - GRANIČAR - DANI ČRNOMERCA
BICIKLOM U ŠKOLU - BICIKLIJADA
MINI NOGOMET - POLUZAVRŠNICA DRŽAVNOG PRVENSTVA -
GRANIČAR - POLUZAVRŠNICA DRŽAVNOG PRVENSTVA
MALA ODBOJKA ZAVRŠNICA - DJEČACI 4. - 6.
ZAVRŠNICA - MINI NOGOMET DJEČACI 4. - 6.
GRANIČAR - ZAVRŠNICA
MALA ODBOJKA ZAVRŠNICA - DJEVOJČICE 4. - 6. (TEREN
MALA ODBOJKA ZAVRŠNICA - DJEVOJČICE 4. - 6. (TEREN
FUTSAL ZAVRŠNICA - DJEVOJČICE 4. - 6.
KOŠARKA 4. - 6. - FINALA
FUTSAL - DJEČACI 4. - 6- ZAVRŠNICA
RUKOMET 46 - FINALE
RUKOMET 46 - POLUFINALA I 3.MJESTA
ODBOJKA OŠ - FINALE
KOŠARKA 46 - POLUFINALA I 3.MJESTA
ODBOJKA SŠ - FINALE
ODBOJKA SŠ - POLUFINALA I 3.MJESTA
ODBOJKA OŠ - POLUFINALA I 3.MJESTA
RUKOMET OŠ I SŠ - FINALE
RUKOMET SŠ - POLUFINALA I 3.MJESTA
RUKOMET OŠ - POLUFINALA I 3.MJESTA
FUTSAL OŠ I SŠ - FINALE
KOŠARKA OŠ I SŠ - FINALE
FUTSAL SŠ - POLUFINALA
SKIJANJE 2022.
KOŠARKA SŠ - POLUFINALA MLADIĆI
KOŠARKA SŠ - 3.MJESTO DJEVOJKE
FUTSAL OŠ - POLUFINALA
KOŠARKA OŠ - POLUFINALA
ODMORKO - ZAVRŠNICA FUTSAL TURNIRA
FUTSAL OŠ - POLUFINALA I 3.MJESTA
KOŠARKA - FINALA
1. ZG DAN ŠKOLSKOG SPORTA
PLIVANJE SREDNJE ŠKOLE
ŠAH OSNOVNE ŠKOLE
FINALA SPORTSKIH IGARA 4 - 6 RAZREDA
PLIVANJE OSNOVNE ŠKOLE
1. ZG DAN ŠKOLSKOG SPORTA - RUKOMET
POLUZAVRŠNICA DRŽAVNOG PRVENSTVA - FUTSAL